O nas

Firma powstała w roku 1980. Początkowo usługi wykonywane były w zaciszu domowym na potrzeby rynku lokalnego. Po kilku latach poszerzono działalność o sprzedaż szkieł i kryształów w małym sklepiku w miejscowości Szczytna na terenie kotliny kłodzkiej. Obecnie – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchomiona została sprzedaż internetowa naszych wyrobów. (od 2006 roku)

Wypracowane metody działania na podstawie zdobytego doświadczenia pozwalają na oferowanie atrakcyjnych i oryginalnych produktów posiadających wysoką jakość.

Ręcznie robione

Atrakcyjne i oryginalne 

Wysokiej jakości

Atrakcyjne ceny, duża ilość produktów, otwartość na nowe pomysły i fachowa obsługa z pewnością sprawią, iż będziecie Państwo zadowoleni z zakupów naszych produktów, które doskonale sprawdzają się jako rzecz zarówno funkcjonalna jak i ozdobna w Państwa mieszkaniach i biurach. Idealnie nadają się również na prezenty.

Firma jest nastawiona na obsługę klientów detalicznych – nie współpracujemy z firmami proponującymi usługi reklamowe oraz nie oferujemy cen hurtowych. Dlatego możemy elastycznie dostosowywać się do Państwa potrzeb i często wykonujemy zamówienia złożone w ostatniej chwili. Oczywiście takie zamówienia trzeba ustalić wcześniej telefonicznie.

Życzymy Państwu udanych i bezpiecznych zakupów w naszym sklepie.
Zapraszamy do współpracy gwarantując wysoką jakość usług i terminowość ich wykonania.